Рейтинг:
0.0
Минало събитие

Red Bull Kart Fight 2019

... прочети още Red Bull Kart Fight e картинг надпревара, в която могат да се включат всички любители на високите скорости, навършили 18 години към датата на пилотиране. Състезанието се провежда в три етапа: - Квалификации (от 28.08 до 11.09) - Регионални Финали (София /12.09; Хасково / 14.09; Пловдив / 15.09; Варна/ 26.09 ) - Финал (Варна/ 28.09 ) Крайното класиране в Регионалните финали се формира на база сбор от точките за деня. При равенство в точките победител е пилотът с повече първи места (с по-предни места от полуфинал и финал), при абсолютно равенство се сравняват най-бързите обиколки. За GRAND FINAL се класират първите трима участници от всеки един Регионален финал – общо 12 пилота, които ще очакваме на Картинг писта Варна на 28.09, преди събитието Balkans Drift Super Cup. Най-успешният дрифт състезател в историята на Украйна и Red Bull атлет Aleksandr Grinchuk също ще се присъедини към нас, така че очаквайте спиращи дъха гледки и високи скорости! Победителят от надпреварата Red Bull Kart Fight 2019 ще получи невероятната възможност да тества KTM X-BOW на пистата Red Bull Ring в Spielberg, Austria. Събитието се провежда с подкрепата на RaceFacer. Заявката за участие става чрез РЕГИСТРАЦИЯ в уеб плаформата RaceFacer.com Повече актуална информация може да намерите в страницата на събитието във Facebook.

изминало
Red Bull Kart Fight e картинг надпревара, в която могат да се включат всички любители на високите скорости, навършили 18 години към датата на пилотиране.

Състезанието се провежда в три етапа:
- Квалификации (от 28.08 до 11.09)
- Регионални Финали (София /12.09; Хасково / 14.09; Пловдив / 15.09; Варна/
26.09 )
- Финал (Варна/ 28.09 )

Крайното класиране в Регионалните финали се формира на база сбор от точките за деня. При равенство в точките победител е пилотът с повече първи места (с по-предни места от полуфинал и финал), при абсолютно равенство се сравняват най-бързите обиколки.

За GRAND FINAL се класират първите трима участници от всеки един Регионален финал – общо 12 пилота, които ще очакваме на Картинг писта Варна на 28.09, преди събитието Balkans Drift Super Cup.

Най-успешният дрифт състезател в историята на Украйна и Red Bull атлет Aleksandr Grinchuk също ще се присъедини към нас, така че очаквайте спиращи дъха гледки и високи скорости!

Победителят от надпреварата Red Bull Kart Fight 2019 ще получи невероятната възможност да тества KTM X-BOW на пистата Red Bull Ring в Spielberg, Austria.

Събитието се провежда с подкрепата на RaceFacer.